Zbieramy dalej

Czekając na oficjalne wyniki przetargu chcielibyśmy się podzielić z Wami wynikami zbiórki i przedstawić plany na przyszłość.

Kwota, którą otrzymaliśmy od Was to 3877,17 złotych. Wsparło nas 32 osoby. Najniższe wpłaty opiewały na mniej niż złotówkę. Największa to okrągłe 1000 złotych. Wszystkim bez wyjątku serdecznie dziękujemy – za wsparcie finansowe i za zaufanie!

Niestety, uzbierana suma oraz nasz aktualny budżet zakupowy nie wystarczyły na pokonanie progu ceny wywoławczej SU45-115.

Ale nie poddajemy się tak łatwo, będziemy próbować dopóki istnieją lokomotywy SU45.

W planach mamy następujące kroki:

  • próby znalezienia sponsora,
  • apele, prośby i negocjacje z właścicielami SU45 o przekazanie nam jednej maszyny lub odsprzedanie za osiągalną dla nas kwotę,
  • dalsze prowadzenie zbiórki.

Nie mamy gwarancji, że akcja pozyskania Fiata się powiedzie. Jeśli się nie uda, na pewno nie zmarnujemy powierzonych nam środków. W naszej kolekcji mamy SP42-001, która mogłaby dobrze służyć i wspaniale się prezentować z posiadanymi przez nas wagonami osobowymi.

Więcej informacji o naszym taborze znajdziecie na naszej stronie klubowej w sekcji „Wykaz taboru”. Wagony pasażerskie czekają na odpowiednią dla nich lokomotywę. Do tych starszych mamy parowóz TKh 05353, do tych nowszych Fiat byłby idealny…

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim darczyńcom, a także tym osobom i instytucjom, które pomogły w rozpowszechnianiu informacji o naszej akcji. Prosimy o dalsze wsparcie.

Przeczytaj jak nas wesprzeć!

SONY DSC

Parowóz TKh 05353 odpoczywa w szopie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s